Contacteer ons

Neem contact op met Regionaal Landschap Pajottenland & Zenne of contacteer ons team.

Ons team

Alwin Loeckx

Directeur

alwin@pajot-zenne.be
0494236 349

Ben Nechelput

Medewerker Landschap

ben@pajot-zenne.be
0496 036 176
Projecten: Zennevallei (Zinderende Zenne) / Opgewekt Pajottenland

Elyn Remy

Medewerker Natuur en landschap

elyn@pajot-zenne.be
0486 712 087
Projecten: Abdijlandschap Affligem / Zennevallei (Zinderende Zenne)

Jonas Bergmans

Medewerker Natuur en landschap

jonas@pajot-zenne.be
0474 258 949
Projecten: Plan Steenuil / Oasepad en Klimaatvallei Herne / Poelen

Katelijne Aelen

Medewerker Educatie

info@paddenbroek.be
0486 267 457
Projecten: Paddenbroek & Behaag je tuin

Kim Ceusters

Medewerker Landschap

kim@pajot-zenne.be
0472 598 725
Project: Zennevallei (Zinderende Zenne)

Brieuc Delvaulx

Medewerker Landschap

brieuc@pajot-zenne.be
0469 134 273

Koen De Rijck

Medewerker Natuur

koen@pajot-zenne.be
0488 762 487
Projecten: Plan Boommarter / Abdijlandschap Affligem

Mieke Vercruijsse

Medewerker Communicatie en draagvlak

mieke@pajot-zenne.be
0476 770 137
Projecten: Klimaatslimme Landbouw / Opgewekt Pajottenland

Sarah Hublou

Medewerker Natuur

sarah@pajot-zenne.be
0499 277 554
Projecten: Plan Boommarter / Plan Vliegend Hert / Vroedmeesterpad

Peggy Durand

Medewerker Financiƫn

peggy@pajot-zenne.be
0469 125 426

Anneleen Vanderputten

Medewerker Erfgoed

anneleen@pajot-zenne.be
0485 82 76 07

Kathleen Vanhuyse

Projectmedewerker bosuitbreiding en natuurbeheerplannen - Bosgroep Vlaams-Brabant

kathleen.vanhuyse@bosgroepvlaamsbrabant.be
0471 88 98 96

Frederik Hanssens

Bedrijfsplanner (VLM)

frederik.hanssens@vlm.be
0499 994 334

Daan Demey

Coƶrdinator Strategisch project Zennevallei

daan.demey@vlaamsbrabant.be
016 26 75 23

Greet De Prins

Ondersteuning regionale landschappen en provincie

greet.deprins@vlaamsbrabant.be
0479 69 34 30

Heb je een vraag voor onze werking, maar weet je niet onmiddellijk bij wie je terecht kan? Laat dan hier je bericht achter. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Algemene contactinformatie

 

Regionaal Landschap Pajottenland & Zennevallei vzw
Oude pastorie
Donkerstraat 21
1750 Gaasbeek

Email: info@pajot-zenne.be

Website: www.pajot-zenne.be

Facebook: www.facebook.com/landschappajotzenne

Telefoon: 02 452 60 45


Schrijf ons een bericht